انتخابات هیات مدیره و برگذاری مجمع فوق العاده

انتخابات هیات مدیره انجمن تهویه مطبوع ایران و مجمع های عادی و فوق العاده برگذار گردید.

همایش احمد خانی و بوران

سمینار توسط مجموعه احمد خانی عاملیت فروش سیستم تهویه مطبوع شرکت بوران در قم

این سمینار توسط مجموعه احمد خانی عاملیت فروش سیستم تهویه مطبوع شرکت بوران در قم با حضور مهندس برتر استان قم مانند جناب آقایان کاوه نوری و اکرام فر و فردوسی برگزارشد .

برگزاری مراسم مجمع سالانه اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان قم

برگزاری مراسم مجمع سالانه اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان قم

برگزاری مراسم مجمع سالانه اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمانی قم توسط مجموعه احمد خانی با حضور شرکت شوفاژ کار و بوران به همراه تحلیل از مهندس بیت الله کریم این مراسم در زمستان 1401 با اهداف اشاره به مباحث فنی و همدلی مهندسان تاسیسات قم

ساخت سردخانه

سردخانه رک بوران

سردخانه های رک ساخت شرکت بوران مناسب برای سردخانه های میوه مانند کیوی، سیب یا تونل های انجماد و سردخانه های زیر صفری

تولید انبوه چیلر

چیلر آماده از 6 تن الی 720 تن آماده تحویل است.


شرکت بوران تولید کننده انواع چیلر واقع در شهرک صنعتی شکوهیه قم است.

این شرکت با توجه به تقاضا بازار تهویه مطبوع و صنایع استفاده کننده چیلر شرایطی فراهم آورده تا مشتریان ضمن بازدید از انواع محصولات کارخانه امکان خرید و تحویل فوری چیلر را داشته باشند.

Read more

صنایع برودتی بوران

حضور در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی استان قم


شرکت بوران با توجه به وجود کارخانه در شهرک صنعتی شکوهیه در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی استان قم با عنوان دستاورد های تولیدی استان قم حضور پیدا کرد.

Read more

چیلر صنعتی

چیلر صنعتی CI را بیشتر بشناسیم


چیلر صنعتی CI مناسب برای محیط های صنعتی و ماشین آلات کارخانه ها (صنایع تزریق پلاستیک، صنایع فولاد، صنایع داروسازی، پتروشیمی ها و …) هستند. در این نوشته به بررسی کاملتر این چیلرها پرداخته ایم.

Read more

مینی چیلر

چیلر اسکرال CP را بیشتر بشناسیم


چیلر های اسکرال سری CP شرکت بوران در ظرفیت های 10 تن تبرید نامی، 12تن تبرید نامی، 15تن تبرید نامی، 18تن تبرید نامی، 20تن تبرید نامی و 24تن تبرید نامی تولید می شوند. برای آشنایی بیشتر با این سری محصولات این مقاله را مطالعه فرمایید.

Read more

راهنمای انتخاب دستگاهها، طراحی و ساخت سردخانه‌ها

امروزه از تبرید در سطح وسیعی جهت  تهیه و نگهداری مواد غدایی و انواع میوه‌جات استفاده می‌شود و برای این منظور ایجاد سردخانه‌های مختلف در شهرها و مجتمع‌های مسکونی بزرگ اجتناب ناپذیر گردیده و ابعاد کوچک نیز در فروشگاه‌ها و حتی منازل از انواع فریزرها و یخچال‌ها استفاده می‌گردد.از آنجاییکه یکی از وظایف متخصصین تبرید […]

فراسکلد(Frascold) پیشگام در صنعت تهویه وتبرید

شرکت بزرگ و ثروتمند فراسکلد(فراسکولد/farscold) در سال ۱۹۳۶ تاسیس شده است و از ابتدا پیشگام توسعه تکنولوژی کمپرسور های برودتی بوده است. فراسکلد یک شرکت ر یشه دار در ایتالیا است که با استفاده از تکنولوژی مدرن و کیفیت در ساخت محصولات نگاه به آینده دارد.