ماهنامه پیشگامان

نشریه پیشگامان موثر در صنعت تاسیسات

گروه نشریات پیشگامان با بیش از سال ها سابقه و فعالیت ‌های حرفه‌ای در حوزه ‌های مختلف و مرتبط با تاسیسات و تهویه مطبوع در سطح کشور منتشر و توزیع می شود. به همت دست اندرکاران و مخاطبان خود امروزه به عنوان مرجعی قابل قبول در گستره ادبیات مکتوب تاسیسات، جایگاه مورد انتظار خویش را در سطح ملی به دست آورده است. با توجه به تاثیر گذار بودن این نشریه در صنعت برودت مقاله‌ای کوتاه در مورد این نشریه تدوین کرده‌ایم.

مهم است که به وجود کشورمان افتخار کنیم ؛ ولی مهم تر از آن این است که :

“کاری کنیم” کشورمان به وجودمان افتخار کند …

گروه نشریات پیشگامان با محوریت همکاری مؤثر با مهندسان و متخصصان پا به عرصه وجود نهاده است و هرگز خود را تنها پیام ‌آور این عرصه نمی‌داند و ضمن پایبندی به اخلاق حرفه‌ای، از هر گونه تضارب آراء و افکار استقبال می‌نماید.
تجربه سال ‌های پشت سر نهاده شده به ما آموخته است که بهترین راه برای داشتن یک جامعه حرفه ‌ای بالنده، در نظر گرفتن حق بیان برای کلیه سلیقه ‌ها و روش‌ها ست.
ما بر این باوریم که تنها در سایه همکاری و احترام متقابل، می‌توانیم امکان رشد و نمو یکدیگر را فراهم کنیم چرا که خلق بستر مناسب برای هرگونه اصلاح و تغییر احتمالی تنها در گرو پذیرش ماهیت وجودی سایر دیدگاه ‌ها و تلاش در جهت شناخت نسبی آن‌ها ست. این نشریات با هدف ترویج علم تاسیسات برای اساتید و دانشجویان و اصناف مرتبط به فعالیت می پردازد.

کتاب سال پیشگامان تاسیسات

کتاب سال پیشگامان تاسیسات

خدمات :

کتاب سال پیشگامان تاسیساتروبات راهنمای تاسیسات ایران به ادرسIranhvac_bot@
نشریات زیر مجموعه :
ماهنامه پیشگامان تاسیسات – ماهنامه پیشگامان ساختمان – ماهنامه تبرید و تهویه مطبوع – ماهنامه صنعت آبفا
تلفن:٧٧٥٣٤٣٦٠
pishgaman.tasisat@gmail.com

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *