بوران

بوران سرمایی جاودان

شرکت برودت بوران در سال ۱۳۷۰ توسط مهندس رضوی تاسیس گردید. نوآوری، تلاش، تولید کالای ملی و کار آفرینی از اهداف آغازین شرکت بوران بوده است.در این مقاله نگاهی گذرا به تاریخچه و راهی که تا به امروز طی نموده‌ایم می‌اندازیم.

تاریخچه بوران:

کارخانه تولیدی بوران

شرکت بوران در سال 1370 در تهران تاسیس گردید.

فعالیت این شرکت ابتدا فقط در زمینه محصولات پلاستیکی بوده است اما در ادامه وارد صنعت برودت نیز می‌شود و می‌تواند محصولاتی کار آمد و مورد نیاز را تولید کند. محصولاتی مانند کولر اتوبوس ،چیلر، کندانسور، کویل اواپراتور که محصولاتی وارداتی بودند.در حال حاضر این کمپانی معتبر دارای سابقه ای درخشان و اعتبار زیادی  در صنعت تهویه خودرو های سنگین و تولید سیستم های تبرید و تهویه دارد.

امروزه کارخانجات بوران با به کارگیری ماشین آلاتی پیشرفته و به پشتوانه سالها کار و تجربه و پرسنل سطح بالا و دانش تراز اولی که در داخل مجموعه ایجاد کرده است از توان علمی صنعتی بالایی برخوردار است.

 

 

برتری در کیفیت تبلیغ بوران است:

صنایع برودتی بوران

خوشبختانه کشور عزیزمان ایران در صنعت تهویه و تبرید در سالهای اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته است که این گروه صنعتی نیز از این امر مستثنی نبوده و محصولات با کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی تولید می نماید؛ و با گسترش شبکه فروش خود توانسته است علاوه بر پوشش بازار داخلی صادرات گسترده ای به کشورهای دیگر انجام دهد .صادرات به کشورهایی همچون عراق- ترکیه – افغانستان-  کویت  – امارات- عمان- تاجیگستان – آذربایجان- ازبکستان انجام می دهد.

صنایع برودت بوران با شعار( کیفیت تبلیغ ماست) آغاز کرده و تا به امروز توانسته است محصولات مورد اطمینان و مطابق با سلیقه مشتری تولید نماید.

 

 

محصولات بوران :

محصولاتی مانند انواع کندانسور، انواع اواپراتور، انواع چیلر، انواع هواساز، انواع کولر اتوبوس و واگن قطار ، کوئل و محصولات بسیاری از محصولات برودتی دیگر را تولید و ارائه نماید.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *